Esoterika

O andělech a lidech 1. díl

Jak zkontaktovat svého anděla? Má člověk jen jednoho strážného anděla? Jak se napojuješ na anděly ostatních lidí? – Na tyto otázky si odpovíme v dnešním článku.

Přestože se zabývám spojením s různými bytostmi, mezi které patří víly, duchové, elfové a další, nejvíce dotazů mi na e-mail chodí na téma andělů. Máte spousty a spousty dotazů na toto téma, a tak jsem se rozhodla připravit pro vás tento nový seriál, ve kterém budu postupně zodpovídat vaše dotazy. Samozřejmě pokud máte další dotazy, můžete je napsat na e-mail, nebo přímo do komentářů pod článek :).

Pokud vás tento seriál zaujme, určitě doporučuji přihlásit se k odběru novinek zadáním vašeho e-mailu do políčka v pravém menu, aby vám neunikl některý z dalších dílů. Zároveň doporučuji sledovat mě na Instagramu, kam občas sdílím své myšlenky, stručné poznatky, a vždy informuji o přínosných článcích :). Nyní však už k tématu.


Většina lidí nemá pouze jednoho anděla, ale má jich více. Někteří andělé totiž zastávají trošičku jiné funkce, a od toho se odvíjí jejich počet u konkrétní osoby. Každý člověk má strážného anděla, dále může mít ale i anděla duchovního průvodce, anděla léčitele a tak dále, přičemž nejčastěji je člověk ve spojení právě s andělem strážným. Když komunikuji s anděly jiných lidí, vidím vždy právě anděly strážné.

Na anděly ostatních lidí se při běžné komunikaci nijak nenapojuji – prostě je vidím, stejně tak, jako vidím právě ostatní lidi. Zkrátka u nich vidím jejich anděly a můžu s nimi mluvit. V případě, že jde o osobu, která je ode mě daleko a kterou jsem osobně nikdy neviděla, tedy jsem přímo neviděla ani jejího anděla, jdu na to právě tím zmíněním napojením, kdy se ale nenapojuji na konkrétní osobu, ale přímo na jejího anděla. Tím přímo zjistím jeho jméno a podobu. Celý tento proces kombinuji s automatickou kresbou. S tou mám mimochodem spoustu dobrých zkušeností. Dříve jsem totiž anděly viděla jen jako mlhovinu a vnímala jejich energie. Přesné rysy a podobu jsem ale nedokázala rozpoznat. Tehdy jsem využívala automatickou kresbu a odtud jsem nabrala své zkušenosti s touto metodou.

Možností, jak se mohou lidé zkontaktovat se svým andělem, je spousta. Obecně je asi nejlepší neřídit se příliš striktně návody na internetu a postupovat tak, jak vám radí intuice, a jak to člověk cítí. Zkušenosti mnoha lidí jsou v tomto ohledu jedinečné. Neexistuje jeden univerzální návod, který by fungoval všem lidem. Pokud ale absolutně nevíte kde začít, zkuste si letmo pročíst návody na internetu (za jejich spolehlivost neručím), nebo si počkejte na další články, které vyjdou zde na blogu :).

Doufám, že se vás nový seriál zaujal a ještě více doufám, že vám skutečně v něčem pomůže :). 

S láskou,

Fellien

8 thoughts on “O andělech a lidech 1. díl

 1. Ahoj! 🙂 To je veľmi krásny článok. Som rada, že si sa rozhodla založiť takúto rubriku a už sa neviem dočkať, ako s ňou budeš pokračovať.
  Je to veľmi zaujímavé, a neskutočne po tom túžim. Predstava, že by som sa mohla napojiť na niekoho, kto mi je neustále nablízku a porozprávať sa s ním, je pre mňa prekrásna. Mám však z toho trochu strach. Na niektorých stránkach som čítala, že ak nie si opatrná, môže sa na teba napojiť iná duša, ktorá sa ti v podstate prenesie do hmotného sveta a „prenásleduje“ ťa. Je to pravda? Môže sa niečo také stať? Ďakujem za odpoveď. 🙂

  1. Ahoj a moc děkuji za krásnou zpětnou vazbu! 🙂 To že se na tebe může napojit něco jiného je pravda, ale určitě ne v tomto kontextu. Rozhodně se to nestane při komunikaci s tvým andělem, ani při komunikaci s vílami a skřítky. To se může stát spíše při astrálním cestování a podobných technik. U komunikace s anděly se toho ale určitě bát nemusíš :). Víš, upřímně mi to s tím napojením nežádoucích entit připadá jako jedna nafouknutá bublina – ta pravděpodobnost tady je, ale ve skutečnosti je velmi nízká. Je to jako kdyby se člověk bál chodit ven, aby ho nesrazilo auto. Esoterikové jsou v tomto směru jako zimní hřmění, které se valí odněkud z hor a burácí na poplach. Ale někdy je bouře prostě jen bouře :).

   1. Ďakujem ti veľmi pekne za tvoju povzbudivú odpoveď. Najväčší problém však je, že mám strach. A taktiež viem, že to tak nemá byť, no neviem sa tomu brániť. 🙁 Nazvala by som to „strach z nepoznaného.“
    Keď si spomínala to astrálne cestovanie… myslela som, že so svojím anjelom musíš komunikovať na jemnohmotnej úrovni. Keď sa ti pri meditácií podarí vyjsť z tela von, nie je to z časti nebezpečné? Bojím sa toho, že stretnem akúsi negatívnu bytosť/energiu, ktorá sa mi prenesie do života v inej podobe, poprípade mám strach, že sa mi stane niečo s fyzickým telom, alebo nedajbože sa nebudem vedieť vrátiť späť. Môže sa to stať? Musím ti pripadať ako veľký bojazlivec, pretože v každej vete „Mám strach“. Je to len strach z nepoznaného. 😀 A netuším, na koho sa obrátiť, preto sa obraciam na anjelov chodiacich po zemi. 😉

    1. No jo, spousta lidí má strach z neznámého, ale nemůžeš se tím strachem nechat tak ovládat, vždyť to kdyby tak dělal každý, tak lidstvo nic nezná a nic neví :).

     Se svým andělem nemusíš komunikovat na jemnohmotné úrovni, u toho nepřecházíš do jiných dimenzí, u toho jsi zkrátka pořád tady. A při meditacích jako takových by se měl člověk v první řadě vždy chránit, například kolem sebe utvořit kruh z křišťálů, tak se mu nic nestane. Nebo mít prsten Atlantiďanů či jinou ochrannou pomůcku. Ale to i u astrálního cestování, je to taková pojistka „kdyby náhodou“.

     Samozřejmě, to co píšeš se může stát, ale to závisí na mnoha faktorech a obecně vzato pokud budeš mít dobrou ochranu a pokud máš určitou vnitřní sílu, nemůže se ti nic stát. A zcela logicky tu vnitřní sílu má každý člověk, kterému se AC povede. Jinak by ho vlastní tělo do astrálu nepustilo. Člověku se to povede až ve chvíli, kdy je na to zralý po všech stránkách. To, že k takovým špatným zkušenostem může dojít je způsobeno tím, že lidé provozují tyto techniky bez ochrany, v dny kdy se necítí dobře a pak navíc musí ještě zpanikařit. Žádná bytost člověku nemůže ublížit, pokud jí to dotyčná osoba nedovolí. Je to něco jako s šikanou, trapičům se člověk musí postavit. Zde bych použila slova Eleanor Rooseveltové: „Pamatujte-si, nikdo vás nemůže přimět k tomu, abyste se cítili méněcenní bez vašeho souhlasu.“ Přestaň žít ve strachu a pusť se do věcí, kterých se bojíš. Můžu tě tady uklidňovat jakkoli, ale tím se strachu nezbavíš. Strachu z jízdy na kole se taky zbavíš tím, že prostě sedneš na kolo a pojedeš. Strachům musíme čelit, jsou tady od toho, abychom je překonávali :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.