Co dělat, když nám chybí energie? Je zde spousta metod, jako například objímání stromů. Málokdo ale ví, že tou nejúčinnější metodou k získání energie, je brát ze svých vlastních zdrojů. Ale jak, když se zdá, že už žádnou energii nemáme?

Člověk zanechává spoustu energie ve své minulosti i budoucnosti. Stačí, když si něco velmi přejeme, nebo na něco intenzivně myslíme. Tím do budoucnosti vysíláme svou energii, a tak o ni přicházíme. Když se pak naše přání splní, cítíme spoustu energie, o kterou ale později zase přijdeme, jelikož se zde událo pouze něco, jako energetický střet – potkali jsme se s energií, kterou jsme zanechali na nějakém místě v budoucnosti, ale jak tento konkrétní okamžik pomine, naše energie zůstává stále na stejném místě a jak plyne čas, stává se pro nás toto místo a údálost společně s naší energií minulostí. Nejhorší variantou, jak se sám připravit o energii, je dle šamanů pouze doufat a snít a mnohem lepší volbou je pro nás vložení energie do záměru a jednání k dosažení vytouženého cíle. Energii také ztrácíme ve svém všedním životě kvůli běžným lidským starostem a obavám.

Energii z minulosti však můžeme získat zase zpět. A jak to provedeme?

Položte se a uvolněte a snažte se upřesnit si místo, kde vnímáte nelibé pocity. Toto místo se může nacházet v těle nebo v emocích, rovněž také v bolesti, nebo něčem trapném. Až toto místo vypátráte, položte si otázku, jaký řetězec událostí tomuto nelibému pocitu odpovídá a přeneste se v mysli tam, kde k tomu došlo. Tím dojde v myšlenkách k přenosu z přítomnosti do minulosti, kdy konkrétní událost nastala. Vaše energie přitom mohla ulpět na jakémkoliv předmětu v tom okamžiku. Může být skrytý v nějaké krabici, v pavučině, ve vodě, na trávě, ve stavebních kamenech domu, v obláčku… Abyste energii našli, nezajímejte se o lidi, kteří se na tom místě nachází, nezajímejte se ani o zvířata a věci, nesnažte se vzpomínat na další události, pouze procházejte místem a hledejte očima svou energii. Bude v něčem vašem, co jste zapomněli nebo ztratili. Až narazíte na předmět, kde ulpěla vaše energie, poznáte to. Zkrátka to ucítíte, eventuelně i uvidíte. Rovněž také poznáte, jaká konkrétní událost a emoce je v této energii obsažena. Tyto předměty pak vkládejte do poháru, jehož tvar a podobu si vizualizujete vy sami, vzhled poháru je tedy individuální. Až tyto předměty vložíte do poháru, energie z předmětů se v poháru rozprostře a vy ji jednoduše vypijte.

Až vypijete energii ze svého poháru, ztratí pro vás daná událost z minulosti citový význam a vy ji budete moci odložit, aniž by jste se k ní vraceli. Energetický vzestup pocítíte až po nějaké době, kdy se ve vás energie usadí. Pak ale pocítíte obrovský příliv nových sil, dokonce až euforii.

Pokud tuto metodu provádíte, doporučuji nikomu neříkat o tom, kdy a kde budete tuto metodu provádět, to stejné platí v případě astrálního cestování a dalších příbuzných technik. To proto, aby na vás někdo nemohl poslat něco, co by vám při těchto aktivitách mohlo ublížit. Také vždy doporučuji používat nějaký dobrý ochranný předmět. Já používám svůj silový krystal, ten se mi osvědčil jako nejsilnější ochranná pomůcka, velice však doporučuji i prsten Atlanťanů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.