Voda je úžasná tekutina. Nejen, že je životodárná, ale také má neuvěřitelně dobrou schopnost přijímat data, čehož se využívá v praxi. Na běžné pití je samozřejmě nejlepší voda bez dat, ale jsou v životě chvíle, kdy člověk potřebuje vodu speciálně upravenou. Jakou zvolit? Diamantovou? Levitovanou? Nebo tu, která je nabitá silou léčivých kamenů?

Já volím třetí možnost – dle mých vlastních zjištění a zkušeností by se dalo tvrdit, že diamantová voda je pro člověka spíše škodlivá a k levitované nějak nemám důvěru. Podle toho, co jsem četla a zjišťovala ze zkušeností jiných lidí, nabila jsem dojmu, že levitovaná voda neumí o nic víc než klasická přefiltrovaná voda. Viděla jsem i různé snímky z mikroskopu a některé ze snímků se mi jevily dost divné, troufám si tvrdit i nepravé. Nicméně jelikož nemám s levitovanou vodou vlastní zkušenost, nechci ji nijak předem soudit.

Proto jsem se nakonec obrátila k vodě, která je nabitá silou kamenů. A nejčastěji piji právě vodu křišťálovou.

Kdy lze křišťálovou vodu doporučit?

Křišťálová voda by měla být brána jako občasné zpestření běžného pití vody. Skvěle regeneruje organismus po střetu s všelijakými entitami, tělo vnitřně omlazuje a povzbuzuje a zároveň i uklidňuje mysl a ducha. Křišťálová voda může být indikována i jako doplňková léčba či jako součást očistných rituálů a půstu.

Co na přípravu křišťálové vody potřebujeme?

Surové kameny křišťálu. V minulém článku jsme si povídali, jak vybrat nejmocnější ochranný křišťál, nicméně pro výrobu křišťálové vody takové krystaly nepoužíváme, ale používáme takové, jaké vidíte na obrázku níže.

zdroj: malachitovaskrinka.cz

Takovéto kamínky nám stačí menší, na džbán vody cca 5-7 v závislosti na velikosti kamínků. Kamínky očistíme proudem studené vody. Můžeme dát také nabít na měsíční světlo. Poté vložíme do džbánu s vodou.

A jaký je výsledek?

Cca hodinu od chvíle, kdy hodíte kamínky do džbánu s vodou, budou ve vodě patrné bublinky. Voda bude čirá, chuť bude blíže vodě ze studánky, lehce do sladka a osvěžující.

Jak dlouho nechat kamínky ve vodě?

Já nechávám přes noc, ale stačí klidně i dvě hodiny, záleží, jak moc silnou vodu chcete.

Už jste zkoušeli křišťálovou vodu? Co na ni říkáte? 🙂

 

 

5 thoughts on “Křišťálová voda”

  1. Občas si kříšťál do vody dám, chutná mi i růženín a ametyst… Ale stejně nejlepší je voda z horského potůčku od Beskyd 😀 Hlavně po běhání po kopcích 🙂

    1. To jo, přírodní je úplně nejlepší! Já si zase někdy jezdím pro vodu do studánky, taky je úžasná :). Ale když jsem přes týden v Brně, tak je to bída. Ty brněnské patoky se nedají pít ani zadnicí :D. Ne nadarmo se říká: „Brněnská voda – trochu se napiješ a zbytek dojíš.“ :D.

  2. Tak tohle mě v životě nenapadlo. 😶
    Jsem ráda, že jsem na tuto stránku narazila. Velmi zajímavé články.

    1. Moc děkuji :). Já miluju kamínky od malička a mockrát jsem to zkoušela a pak jsem vlastně zjistila, že se to tak praktikuje a dělá to spousta lidí. Ještě jsem ale nezkoušela vodu se šungitem a to chci brzo zkusit taky :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.