Na začátek bych upozornila, že jsem si včera vytvořila facebookovou stránku a budu ráda za každý like a sledování. Prosím, nežádejte mě o přátelství na mém osobním účtu a nepište mi tam zprávy, ten účet mám jen pro rodinu a přátele, využívejte prosím nově vytvořenou stránku na Facebooku, která je zde: https://www.facebook.com/FellienMint

Na uvedenou stránku na Facebooku mi pište jak je libo, veškeré vaše dotazy a připomínky tam jsou vítány a udělají mi radost! 🙂


Spousta lidí mi píše, že má problémy s démonem a chtějí vědět, jak se ho zbavit. Já vám vždy moc ráda poradím, ale démoni jsou velmi složité téma a vyžaduje to velmi osobní přístup a schopnost empatie a psychologie. Je nutný osobní kontakt a především důvera pro vyřešení těchto problémů a samozřejmě i určité schopnosti. Jestli vám někdo tvrdí, že vám odstraní démony na dálku nebo vám je nějakým způsobem „odčaruje“, je to zcela jistě lhář. A jelikož mi takto píše spousta z vás, ale já vás osobně nikdy neviděla a ani nejsem přímo u toho problému, tak nemůžu odstranit problém v jeho jádru, ale můžu vám pouze stále dokola dávat seznam určitých doporučení a kroků, které musíte zcela nutně podniknout. A proto jsem se rozhodla, že tento „univerzální návod“ uvedu i zde na blogu, aby k němu měli přístup všichni. Je to něco jako první pomoc po útoku démona. Seznam zde uvedených kroků vás nezbaví démona, ale rozhodně vám s tím může velmi účinně pomoci:

 1. Pořiďte si silné křišťály, rozmístěte je po bytě, vložte na noc pod polštář, noste u sebe v kapse nebo kabelce. Jak vybrat správný a silný křišťál se dozvíte zde: Křišťál: Jak vybrat ten správný?
  Během příštího týdne uvedu do provozu e-shop, kde budu mimo jiné i prodávat silné a kvalitní křišťály, mezi nimi budou i určené speciálně na ochranu před démony. Bude se jednat o opravdu mnou prověřené krystaly, které jsou vysoce účinné.
 2. Pořiďte si pentagram. Jedná se o nejsilnější ochranný symbol. Dejte pozor na jeho správnou orientaci, abyste si nepřivodili naopak ještě více problémů.
 3. Popřemýšlejte nad koupí prstene Atlantidy.
 4. Pokud démon udeří, nenechte se ovládnout strachem. Zkuste ten strach transformovat na jinou emoci, například vztek, který následně namíříte proti démonovi. Dost pomáhá se na démona prostě regulérně nasrat a v duchu mu začít nadávat a křičet na něj ať jde pryč. Ukažte mu, kdo je tady pán. A že on to rozhodně není. Vy sami jste pány vlastního těla a vlastních rozhodnutí a činů.
 5. Poprostě o pomoc anděly. Když je poprosíte, nikdy se k vám neotočí zády a opravdu vám pomůžou. Věřte jim.
 6. Rozhodně nepřijímejte rady a pomoc od někoho, kdo vám tvrdí, že se démona zbavíte pouze tehdy, když přijmete Ježíše Krista. Démoni nás připravují o naši svobodu, na kterou máme právo. A na tuto svobodu máme právo ať už Krista přijmeme, nebo ne.
 7. Pamatujte, že vám žádný démon nemůže ublížit, pokud mu to nedovolíte.

A nakonec pamatujte, že nikdo vás nemůže zbavit démona. Můžete se ho zbavit pouze sami, je to jen na vás. Lidé jako já vám můžou pomoci, můžou vás ochránit před extrémně silnými útoky, můžou s vámi překonávat tu složitou cestu. Ale pokud tu cestu nepřekonáte vy sami, pak je to celé k ničemu. Neztrácejte hlavu a nervy ať se děje cokoli a mějte na paměti, že Vesmír naloží každému člověku přesně jen tolik, kolik unese.

9 thoughts on “Univerzální návod na démony”

 1. Super článek, s démony nyní problémy nemám ale i tak pro jistotu vždy mám něco co mě obchrání. Právě sepisuji na blog malý úvod ke křištálu je dobře všestranný. Jinak přispěji takovou zkušeností.
  Kamarádka nalítla takovému „léčiteli“ co očištuje na dálku domy a osoby a nabízel jí strašně moc zajímavých věcí. Má stránky někde, mohu dohledat je z Moravy, sliboval zázračné zvětšení prsou a podobně. No každopádně představ si to ,že on dokázal na dálku se napojit na člověka o kterém ví jen jméno a nic jiného a zjistit v jakém je rozpoložení zda jsou na něho navázané nějaké entity a tak dále. Není to vše ale to se veřejně sem nehodí je to takové už soukromé.
  Tak aspon vidíme kolik existuje ehm zajímavých 😀 lidí !

  1. To mi píše každou chvíli někdo takové zkušenosti s těmi „zajímavými“ lidmi. Vždycky se mi chce smát, i když je to spíš k pláči. Mě nikdo takto nic nenabízel, asi si nedovolí když ví, že se vyznám. Dostávám jen pozvání na kafe a už mi jednou někdo napsal že mi chce dělat mobilního maséra, ale větší prsa na dálku nic :(. Větší prsa sice nechci, ale větší zadek bych brala! 😀 furt žeru a žeru, dřepuju a dřepuju, ale neroste a neroste :DD

 2. Hezký den, Fellien M, mám na Vás dotaz. Máte vlastní zkušenost s démonem? Nevím sice, co si přesně mám pod pojmem démon představit, ale má zkušenost mi říká něco jiného, než píšete v článku, pokud démonem míníte temnou destruktivní energii zhmotněnou v určitou formu. Jedno vím, ale jistě. Vy ani nikdo jiný nemůže druhého před touto energií ochránit. Každý se může ochránit jen sám a to prací s vlastním vědomým a podvědomým nastavením. I když ctím sílu symbolů a krystalů, ani tyto mě neochrání, pokud v sobě mám nastavení, které je pro tyto temné energie výzvou. Je to má osobní, dlouhodobá zkušenost. A také z této zkušenosti jsem došla poznání, jak nebezpečné je si s těmito energiemi pohrávat (umím druhé ochránit) nebo s nimi bojovat stejnou nízkou energií(nadávat a křičet),kterou nakonec tato energie využívá pro svou existenci. Nechce se mi proto věřit, že člověk se zkušeností, by toto radil jiným, proto si dovoluji v tom vidět nezkušenost.
  Laura Libuše Malinová

  1. Dobrý den,
   ano, zkušeností s démony mám tolik, až to hezké není. Démon není jen zhmotněná destruktivní energie, do této kategorie spadá spousta dalších bytostí, rozhodně se nedá říct že zhmotněná destruktivní energie v nějakou formu = démon. A to, že si každý musí pomoci sám a různé pomůcky za něj tu práci neudělají i píšu v článku :). A ano, je nebezpečné si s tím pohrávat, ale já si s tím nijak nepohrávám, spoustě lidem jsem už dříve pomohla a rozhodně to není pohrávání, ale využívání mého daru, který je v tomto směru poměrně výjimečný. A démony neživí vztek, živí je strach. Takže to naštvání se a nadávky opravdu často pomůžou velmi. Z toho co píšete mám pocit, že jste se s pravým démonem nesetkala, spíše s jinou bytostí a tuto mylně zaměňujete za démona.

 3. Mě se třeba stává, že si dovedu představit živě člověka, kterého znám, (třeba ani ne vždy osobně) až na tolik, že ve chvíli po té, kdy nemyslím na nic, tak vnímám toho člověka, jako by byl fyzicky přítomen. Třeba v úplné, absolutní tmě si dovedu vyvolat i pocit doteku ruky.

  S posledních zážitků podobného rázu

  Šaman, který si sedl vedle mě a mluvil se mnou a já s ním ( o léčbě bylinami).
  Jindy jsem šel po schodech a naproti mě šla jedna blondýna, že jsem jí raději uhnul, když jsem ji oslovil “ jé, co ty“, tak zmizela. To se opakovalo po půlhodině znovu, když jsem šel stejnou trasu v absolutní tmě.
  Nevyvolávalo to ve mě strach, jen první sekunda překvápka, jinak pocit pohody a míru. Měl jsem nad tím plnou kontrolu.

  Ale to nejsou ani démoni, ani halucinace. Jsou to takové evokace, či, jak to nazvat. Takové věci jsou popsané v knihách Břetislava Kafky.

  Pro lajka by se to dalo popsat asi tak, že si osamplujete něčí hlas i vzhled a pak si ho promítnete s obrazem i zvukem, jako hologram. Načtete si jeho povahové vlastnosti, myšlenky které vysílá a já nevím přesně, jak to dělám. Někdo říká z protonace, někdo jiný zase popisuje, že se napojíte na ty lidi a načítáte, co vyzařují. Nebo naskenujete celou bytost.

  Může to být taky tím, že se ti lidi vytělesní a skutečně kolem vás projdou, to zas říkají šamani. Takže definice bude asi někde mezi. Tyhle věci se asi dobře slovy popsat nedají. Musíte experimentovat sami. Jde vám to stejně jen s lidmi, se kterými máte velmi příjemný vztah.

  Pro začátek můžete trénovat sluch. Čtený text si ve své představě, během čtení, nechte ve své fantazii předčítat vybranou osobou, jejíž hlas znáte.
  Normálně čtěte očima a „přehrávejte si v hlavě“ čtení hlasem známého člověka. Vytrénujete si to vyladění na cit s tím člověkem a pak můžete začít experimenty. I akustické prostředí si k tomu představte.

  Určitě nemám strach, že bych nepoznal zlé bytosti. Ty je nejlépe vůbec nepřipouštět do své mysli. Vyhánění zla je účinné přivoláváním dobra.

  Snad jsem někomu nezamotal hlavu. Po studiu indiánského šamanství, parapsychologie, teorie holografického vesmíru a dalšího, budete vědět, o čem jsem naznačil.

  Schopnostem Fellien věřím, protože lidé s indiánskými kořeny ty schopnosti mají vrozené. A pokud se ještě přidá kapka epilepsie, což jí nezávidím, tak k ní bývají takové schopnosi docela obvyklé, jsem četl a pár lidí i potkal. Je to vlastně vzácná nemoc faraonů, která vyžaduje cit od všech příbuzných a přátel.

  1. Jo, tohle se mi taky stává co popisuješ, ale na místech, kde ti lidé prošli před nějakou dobou. Že třeba jdu po nějaké ulici a tam vidím obraz toho člověka a i ho pocitově vnímám. Ale on tam ve skutečnosti není, ale vždy se pak dozvím, že tam ten člověk skutečně byl, ale třeba dva týdny zpět. A to i na místech, kde se ti lidi běžně nepohybují, ale jeli tam jen jednorázově na výlet. Říkám tomu energetické otisky nebo stopy. Nevím jestli to co popisuješ ty je to stejné, ono se asi někdy těžko rozlišuje, jestli je to jen ta projekce, nebo fakt energetická stopa, ale to o čem píšeš taky znám, něco jsem o tom dřív četla.

  2. A děkuju za důvěru. Vážím si toho, protože každý takový článek uveřejňuju s vědomím, že mi může spousta lidí nevěřit, že ze mě budou mít známí jen srandu a ruku na srdce – i když se snažím nestarat o to, co si o mně myslí ostatní, tak i přesto to pro mě není jednoduché. Ono se to nezdá ale já jsem hrozný stydlín a kolikrát si věci zbytečně moc beru…

 4. Super článek 🙂 Mně se osvědčilo mít v pokoji křišťály, krystaly soli, lapač snů a obrázky andělů, žít tak nějak v klidu a když přece jen nějaká zlá bytost přijde, tak si kolem sebe představit zářivou bílou energii přes kterou nic nemůže (nebo si představovat, že je v ní zabalený demon a pálí ho to a vyhodí ho to ven ), zavolat anděly a zlým bytostem se smát do obličeje 😀 naštěstí už jsem ale hodně dlouho žádné démony nepotkala 😀

  1. Děkuji! 🙂 To je super technika s tou energií! Je to fakt účinné, čím dýl to člověk trénuje a používá, tím víc je ta energie silnější a dá se tím dost dobře chránit :). Máš to promyšlené!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.