Rozhodla jsem se, že je čas uspořádat první soutěž! Soutěž není nijak sponzorovaná, pravidla nejsou náročná a věřím, že výhra skutečně stojí za to! 🙂 Co můžete vyhrát?

 1. kniha Nezapomenutelná cesta od Nicholase Sparkse, jednoho z nejúspěšnějsích amerických spisovatelů současnosti, která se pyšní nálepkou „bestseller“ (info zde: https://www.databazeknih.cz/knihy/nezapomenutelna-cesta-267956)
 2. Velké balení Skin Foodu od Weledy, což je můj nejoblíbenější výrobek od této značky. Má velmi dlouhou tradici, ulevuje suché pokožce a pomáhá i na akné, má krásnou, bylinkovou vůni, která jemně provoní celý pokoj. Je velmi dobrý i jako pleťový krém do zimního počasí. Dá se použít i jako pleťová maska! (info zde: https://skinfood.weleda.cz/)
 3. Lak na nehty Yves Rocher v mé oblíbené neutrální barvě, která se hodí úplně ke všemu, nehty mají krásný vzhled, ale nepůsobí nijak křiklavě.
 4. Ochutnávka mých oblíbených čajů – ayurvédský Pukka Refresh (hodí se zejména pro tělesný typ pitta), YogiTea Lime Mint (opět se hodí nejlépe pro typ pitta), a můj největší favorit všech dob, bez kterého už pro mě není den: kombinace levandule a heřmánku od značky English Tea Shop! 🙂
 5. Vrtaný akvamarín, který můžete nosit jen tak v kapse, nebo jej zavěsit na šňůrku a nosit na krku. Akvamarín uklidňuje, potlačuje stres, vnáší harmonii do okolí. Dříve se věřilo, že dokáže čelit mocnostem temnot a získává přízeň duchů světla. Námořníci jej nosili jako talisman proti utonutí.
výhra

A jaké jsou podmínky soutěže?

 1. musíte mít přihlášený odběr na mém blogu. Velké plus dostanete, pokud mě budete sledovat i na mém Instagramu. Pro odběr novinek na mém blogu vyplňte do kolonky „Sledovat Fellien“ v pravém menu svůj e-mail. Můj Instagram je @fellien_peach.
 2. Napište mi e-mail na adresu fellien@seznam.cz. Do předmětu e-mailu uveďte „soutěž“ a dále do zprávy uveďte následující:
 • pod jakou mailovou adresou mě na blogu odebíráte (jakou mailovou adresu jste zadali do kolonky „Sledovat Fellien“) a pokud mě sledujete i na Instagramu, tak napište pod jakou přezdívkou
 • napište mi, odkud jste se o mém blogu dozvěděli (přes odkaz na jiném blogu, náhodně na internetu, na Facebooku…) a připište mi, co se vám na mém blogu nelíbí, nebo co byste zlepšili.

To je vše :). Jak vidíte, pravidla jsou velmi jednoduchá a výhra velmi hezká. Do výhry jsem vybrala věci, které mám sama moc ráda a jsem přesvědčená o jejich kvalitě. Nejedná se o používané výrobky! Vše je komplet nové :).

Zúčastnit se můžete do 27. 9. 2017 do 23:00, e-maily zaslané později už nebudou považovány za platné. Výherce ohlásím 29. 9. 2017 zde na blogu v pravém menu nahoře, následně jej kontaktuji prostřednictvím e-mailu pro zjištění adresy, na kterou bude výhra zaslána.

Přeji hodně štěstí! 🙂

13 thoughts on “SOUTĚŽ!”

 1. Celá sestava dárečků se mi líbí. Kniha s velmi romantickým námětem mi mluví ze srdce.
  Kamínek mě hodně zaujal , počtení o něm fakt pasuje, například na stránce „nefertaris“, taky o něm píšou. Mailovku ti někdy dám do sbírky. Výhru bych nechal holkám, co sem chodí častěji.

 2. Spletl jsem název stránky o kamenech jsou nefertitis. cz.
  Jinak já si žiju trochu příběhem Orfeus a Euridika. Zkusím srdce „Euridiky“ po čase oživit zpěvem.

  1. Ty stránky Nefertitis znám už dlouho, je to tam vždycky moc hezky vypsané :). Pak jsou dobré i popisky na stránkách Na křídlech andělů, tam je skoro vždy lépe rozvedený popis těch duchovních a psychických účinků.

 3. Fellien 😀 úplně jsi mě nabádala s tím lakem na nehty. Přemýšlela jsem jaký si udělám a jak jsem viděla ten tvůj v soutěži tak jsem si udělala stejnou barvu jelikož ji mám doma. Aspon jsem nemusela dlouho přemýšlet. 😀

  1. Já vždy používám buď takovou neutrální, nebo naopak třeba křiklavě červenou, neonově růžovou a tak, nic mezi tím :D. A hlavně teda musím mít pořád nalakované nehty na nohou, na to jsem ujetá. Na rukou ne, ale na nohou jo. Když je nemám nalakované, tak se mi nelíbí :D.

 4. Díky Fellien. Pořád máme, co studovat. Tvoje znalosti jsou podnětné k dalšímu sebezdokonalení a objevování cest ke kvalitnější péči o křehké duše.

 5. Dlho som váhala, či sa zapojiť, až som na to zabudla a skoro nestihla. Jednak preto, že toto vlastne ani nie je tak celkom súťaž a navštevujem Ťa už dlho pravidelne tak, či tak, takže prihlasovanie som pokladala za zbytočné a tiež, v prípade výhry je to s jej zasielaním na Slovensko asi problematické, však? Je preto možné prípadnú výhru darovať, napríklad niektorej z obľúbených českých blogeriek, hm?

  1. Ahojky, moc děkuji za zpětnou vazbu a omlouvám se za zpožděnou reakci :(. Všechny zúčastněné jsem už obeslala mailem, popravdě jsem se vlastně ani nad soutěžícími ze Slovenska nepozastavila, popravdě mi to nedošlo, ale nějak by se to v případě výhry někoho ze Slovenska vyřešilo :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.