Ahoj všichni,

doufám, že se máte dobře! Ráda bych vám vysvětlila, proč už dlouho nepřibyl žádný článek a co se tedy bude dít dál.

Věc se má tak, že chystám nové stránky a postupně všechno vymýšlím, do toho píšu knihu, byla jsem teď nějakou dobu nemocná a k tomu všemu mi teď začíná zkouškové období ve škole. Taky jsme se zabydlovali v novém a čas na psaní článků vůbec nezbýval! 🙁

Nové stránky budou hned z několika důvodů:

 1. Nové jméno – Fellien už ke mně nějak nejde. Nevím proč, ale už nechci být Fellien. Určitě to souvisí s nějakým duchovním a životním vývojem, každopádně cítím, že Fellien už ke mně nepatří a není mou součástí.
 2. Nové téma – o esoteriku se stále zajímám, stejně jako o magii a o to všechno kolem. Stále tím vším žiju a ráda o tom píšu, ale popravdě řečeno se mi nelíbí, jaké to přitahuje lidi. Nic proti vám ženám a dívkám, vy jste normální a slušné, ale upřímně mě nebaví trávit každý druhý den čtením totálně ujetých zpráv od cizích chlapů, kteří mi tvrdí že k sobě patříme, vynucují si moji pozornost a kontakt a nutí mě, abych s nima chodila ven objímat stromy. A když řeknu že prostě ne, jsou naštvaní, uražení a dotčení. A já na tohle nemám ani nervy, ani náladu. Jsem přesvědčená, že tohle všechno se dělo díky tématice těchto stránek, které jsou čistě esoterické. Proto jsem se rozhodla, že si založím web nový, kde budu o esoterice psát velmi omezeně, pokud vůbec. Naopak bych se tam ráda věnovala svým jiným zájmům – knihám, umění, rovnoprávnosti žen a mužů, a tak nějak i těm běžným a milým článkům ze života, které budou určitě taky inspirativní a věřím, že taky pomůžou k duchovnímu vývoji a dobré náladě čtenářů :). Čtu už od malička, miluju čtení a nějakou dobu zpět jsem si k tomuto blogu založila ještě jeden, právě knižní. Jen tak, na zkoušku. Zjistila jsem, že mě strašně moc baví o těchto věcech psát a taky jsem zjistila, že všichni ti lidi kolem knížek a knižní blogeři jsou strašně fajn lidi, co to mají v hlavě srovnané, a dokážou se se mnou bavit i bez toho, aby mě nutili k osobním schůzkám a vyvíjeli na mě psychický nátlak. A pohybovat se v takovéto komunitě mě neuvěřitelně nabíjí a cítím se mnohem líp.
 3. Stále něco nefunguje – já prostě nevím. Nevím, jestli je to mnou a tím, že něco vyzařuju (něco, po čem veškerá elektronika přestává fungovat), ale mám každou chvíli problémy s těmito webovkami. Sláva, eshop funguje, takže si myslím, že je to možná spíš nějaká divná hvězdná konstelace, která nepříznivě ovlivňuje pouze tyto stránky. Každou chvíli mám problém se sem vůbec přihlásit, když už se povede, tak to trvá hrozně dlouho, vše se dlouho načítá a seká. Takže i proto chystám přesun.

A teď co se pro vás tedy nezmění?

E-shop zůstává. A přemýšlím, že bych vám tam tedy dala i ty ochranné křišťály, přírodní, surové, neopracované, jen s vyvrtanou dírkou, abyste je mohli nosit na krku. Hodně jste mi totiž psali, že máte problém takové křišťály sehnat (surové a zcela neopracované, přesto dostatečně silné a kvalitní). Naštěstí mám kontakty, oči a uši všude, takže bych vám tam mohla pár těch hodně silných a zcela přírodních krasavců taky nabídnout. Ale bylo by to limitované množství. A možná bych sehnala i pár extra vzácných andělských křišťálů, ale to by tedy bylo ještě limitovanější. Kdyžtak mi dejte vědět, pokud byste měli o křišťály zájem, ať už klasické nebo andělské, abych věděla, kolik lidí je bude asi tak chtít a podle toho zkusila sehnat množství. Ceny budou vzhledem ke kvalitě a extra síle podle mě dosti příznivé :).

Dál se pro vás nezmění ani to, že mě můžete i nadále kontaktovat v případě jakéhokoli esoterického problému (problémy s duchem, komunikace s anděly, už jsem pár lidem i vykládala karty,…). Zkrátka mě můžete i nadále kontaktovat skrz jakýkoli esoterický problém. Mail zůstává stále stejný: fellien@seznam.cz

Až budou hotové nové stránky, hodím vám sem odkaz a budete se moci přesunout tam, pokud budete chtít i nadále sledovat mou tvorbu :).

Moc vám všem děkuju za přízeň, kterou jste věnovali mně a mému blogu. Taky vám moc děkuju za podporu ohledně mé knihy, je hrozně fajn číst zprávy, že se těšíte až knížka bude, jsem fakt moc ráda! 🙂 Jen mi prosím zatím nepište o podpisy do knihy, to je ještě daleko, podpisy budeme řešit, až to přijde! I tak je to ale od vás milé a těší mě to :).

Mějte se zatím krásně a snad již brzy na novém webu! 🙂

3 thoughts on “Novinky”

 1. Taky si myslím, že je to dobrý nápad zvolit nový design i to umělecké jméno.
  A tak si ho měním taky. Už jsem ho měl jen, aby se neřeklo, že ho měním.
  Člověk projde určitým stádiem, kdy motivuje sebe, nebo okolí k nějaké dobré přeměně a až to splní své, tak se může posunout dál. Já tedy nejsem žena, ale rozhodně nejsem ten, kdo by měl potřebu se sejít, však jsi nám slušným ani netajila ty základní pojmy ze soukromí, abychom věděli, co je potřeba respektovat a funguje to. Někde veřejnost matou a pak se diví. Nedivím se, že na tebe nablil nějaký balast lidí a tuším, kde to nastalo. Holt lidi hází jiné lidi do jednoho pytle.
  Myslím, že teď už to tak nikomu nemůže připadat. Dříve také nemělo, ale lidi si neověřují fakta a dávají na domněnky. Já jsem takový ten typ fanouška, který, když vidí, že se někdo snaží něco hezkého udělat, realizovat svůj talent, tak si toho vážím. Docela mě to inspiruje a rád se zapojím i do kolektivní inspirace. Všichni tak nějak studujem, abychom dokázali ještě zajímavější výtvory a nápady. Snad se přidá hodně dobrých lidí na nový web.

 2. Tam jsem měl překlep zamrzlé klávesy. Nemělo být, že se balast lidí nablil, ale nabalil. Omlouvám se za překlep.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.